Download 1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi 1.0.0 APK Latest For Free

Download 1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi 1.0.0 APK Latest For Free

App Information of 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi

App Name 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi
Package Name com.gbmilyoneri.kazan
Version 1.0.0
Rating 4.1 ( 1,123 )
Size 3.6 MB
Requirement Android 4.0.3 and up
Updated 2017-12-08
Installs 10,000 - 50,000
Category Games, Trivia

Description of 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi

Genel kültür, coğrafya, matematik,popülerkültür sorularıyla hazırlanmış soru-cevap yarışmasındabaşarılıolan herkese mobil internet paketi kazanma şansı verenuygulama GBMilyoneri şimdi google playde!

Durma, hemen indir yarışmaya başla!

Hiç başarılı olamazsan da üzülme, başarmaya en çokyaklaşanlar,hafta içinde en çok doğru cevap verenlere, en çokyarışanlara dahediye ödüller dağıtılıyor..

GB Milyoneri başka uygulamalara benzemez! Hem eğlen, hembilgilerinigeliştir hemde ödüller kazan!

Daha detaylı bilgi için uygulama içinde detaylar ve şartlarbölümünasıl çalışır kısmını inceleyiniz. Uygulama işleyişisorularıngüncellenmesi, ödül dağıtım sistemi üzerinde yapılan hertürlüdeğişikliği uygulama içi bildirim sistemiyletakipedebilirsiniz.

Uygulamanın ülkemiz gsm operatörlerinden turkcell, vodafone veturktelekom ile ilişkisi yoktur. Dolayısıyla buoperatörlerinyayınladıkları GNC, BİP, Yaani, Selfie gibiuygulamalarla da birbağlantısı yoktur!Generalculture,geography, mathematics, giving everyone the chance to win amobileinternet package, which is successful in the competitionwithprepared questions and answers to practice questions GBMillionairepopular culture now in google play!

Go ahead, download the contest starts now!

Never worry if you do not succeed in, to achieve themostapproaching, giving the most correct answers in weeks,distributedas gifts to those most racing prizes ..

GB Millionaire is dissimilar to other applications! Both havefun,win prizes in both developed and details!

Examine the details of how it works in practice andconditionssection for more detailed information. Practicefunctioning of thequestions to be updated, award-house distributionsystemnotification of any changes to applications on the systemcanfollow.

Application of GSM operator Turkcell, our country hasnorelationship with Vodafone and Turk Telecom. So theypublishedthese operators GNC, BEEP, either new, there is also aconnectionwith applications such as Selfie!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *